تبلیغات
پادشاه منم - بسکتبال حلقه – انواع مختلف و سبک های

بسکتبال حلقه – انواع مختلف و سبک های

چهارشنبه 13 بهمن 1395 01:41 ق.ظ

 

بسکتبال حلقه - انواع مختلف و سبک های

 • بسکتبال حلقه - انواع مختلف و سبک های

  هنگامی که شما به دنبال حلقه بسکتبال، شما نیاز به در نظر گرفتن مکانی که آنها استفاده خواهد شد. سبک برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز، در سبک های ثابت و قابل تنظیم در دسترس هستند.

  حلقه بسکتبال داخلی می تواند به طور دائم به دیوار از ورزشگاه که در آن بازی برگزار خواهد شد نصب شده است. در یک وضعیت که در آن تخته باید نزدیک به یک دیوار قرار داده می شود، سری PowerMount یک انتخاب بزرگ است. اگر شما این نوع از سیستم را انتخاب کنید و سپس شما باید برخی از انعطاف پذیری در سبک تخته که آن را همراه. اگر شما می خواهید تخته های ساخته شده از شیشه، پشم شیشه، یا فولاد، سیستم PowerMount سازگار با همه آنها است. تا زمانی که نصب اندازه گیری ۲۰ “X 35″، و سپس آن را می توان با این گزینه استفاده می شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که شما توسط نیاز به نصب تخته نزدیک به دیوار محدود نمی وجود دارد، گزینه های دیگر برای بسکتبال در محیط داخلی پرتال تخصصی اولی با پسوند دیوار به تخته که می توان تنظیم برای مطابقت با نشانه گذاری های دادگاه در کف سالن ورزش است. بدون نیاز به نگرانی در مورد خطاهای اندازه گیری زمانی که شما با این گزینه است. یک مثال خوب از این نوع محصول SuperMount68 است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] حلقه بسکتبال ثابت فقط برای بازی در داخل نیست. اگر می خواهید سوار یک حلقه در خانه خود و یا در یک زمین بازی، شما باید تعدادی از گزینه های، TOO. یکی از مقرون به صرفه ترین بسیار ساده FT-170 است. این مدل همراه با ۵/۸ مجهز به “حلقه کششی بالا. اگر می خواهید برای بالای مدل خط بروید، FT172D است دو ۵/۸” لبه جامد است که شما را سال ها از لذت. استفاده از آن با یا نایلون و یا زنجیره ای شبکه، بسته به اولویت شخصی خود را.

  مثال دیگر از یک سیستم حلقه بسکتبال ثابت مرتد است. آن را به شما می دهد برخی از انعطاف پذیری در شرایط ارتفاع با ارزش افزوده که از داشتن یک محصول با کیفیت بالا است که شما را سال ها استفاده می آید. قطب است از لوله فولاد گالوانیزه ساخته شده و طراحی شده است برای بتن در عمق ۴۸ به خاک سپرده شود “. سنگین U-پیچ و مهره استفاده می شود به ضمیمه بازو به پست، می دهد که واحد ثبات. انتخاب backboards و حاشیه می توان با تبادل نظر استفاده می شود. برای ایمنی اضافه شده، فوم پد با پوشش وینیل را می توان در قطب قرار داده است.

  اگر شما به دنبال برای یک سبک قابل تنظیم که آن را به حلقه بسکتبال شما می آید، ممکن است بخواهید چک کردن مدل خشم. این نوع را می توان برای بازی بزرگسالان استفاده و یا تنظیم به طوری که کودکان که در حال یادگیری این بازی می تواند سرگرم کننده با آن را دارند. ارتفاع لبه می تواند در هر سطح بین ۶٫۵ و ۱۰ قرار داده است. این مدل است به اندازه کافی نور است که می تواند آن را از محل نقل مکان کرد به جای توسط یک نفر.

  همانطور که می بینید، چندین گزینه انعطاف پذیر و ساده در دسترس وجود دارد که آن را به حلقه بسکتبال و سبک می آید. این آسان برای یادگیری بازی می تواند لذت می برد توسط مردم در تمام سنین، در داخل یک باشگاه ورزشی و خارج از منزل است.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: بسکتبال ، حلقه ، ، انواع ، مختلف ، و ، سبک ،