تبلیغات
پادشاه منم - تشییع پیکر هفت شهید گمنام یازدهم اسفند در شهرکرد

تشییع پیکر هفت شهید گمنام یازدهم اسفند در شهرکرد

یکشنبه 1 اسفند 1395 03:01 ب.ظ

 

تشییع پیکر هفت شهید گمنام یازدهم اسفند در شهرکرد

 • تشییع پیکر هفت شهید گمنام یازدهم اسفند در شهرکرد

  گروه دفاع و حماسه: مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری مراسم تشییع شهیدان گمنام در روز یازدهم اسفندماه جاری، گفت: مراسم تشییع پیکر پاک هفت شهید گمنام از میدان انقلاب تا امامزاده دو معصوم شهرکرد برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، سرهنگ عباس عباسی، مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، صبح امروز اول اسفندماه در نشست هماهنگی تشییع و تدفین هفت شهید گمنام در استان که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد، با اشاره به ورود پیکر پاک هفت شهید گمنام در روز دهم اسفندماه جاری، گفت: از این تعداد ۲ شهید گمنام در گندمان، ۲ شهید در دستنا، ۲ شهید در فرادنبه و یک شهید گمنام نیز در دانشکده فنی پسران شهرکرد دفن خواهند شد.

  مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با اشاره برگزاری مراسم تشییع شهیدان گمنام در روز یازدهم اسفندماه جاری، افزود: مراسم تشییع پیکر پاک هفت شهید گمنام از میدان انقلاب تا امامزاده دو معصوم شهرکرد برگزار می شود که پس از قرائت نماز بر پیکر آنان به شهرستان ها منتقل خواهند شد.

  وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای مراسم تشییع و خاکسپاری توسط فرمانداران در شهرستان‌ها، اظهار کرد: مراسم تشییع شهدای گمنام در شهرستان‌ها روز دوازدهم اسفندماه برگزار می‌شود.

  مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با اشاره به اینکه محل دفن شهدای گمنام توسط نماینده ولی فقیه در استان تعیین می‌شود، عنوان کرد: شهدای گمنام در مکان های مانند امامزادگان یا گلزار شهدا که قطب‌های مذهبی هستند دفع نخواهند شد و در مکان‌های خاص دفن می‌شوند.

  منبع

  مطلب تشییع پیکر هفت شهید گمنام یازدهم اسفند در شهرکرد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

برچسب ها: تشییع ، پیکر ، هفت ، شهید ، گمنام ، یازدهم ، اسفند ،