تبلیغات
پادشاه منم - معاون سپاه: هدف پایانی داعش "ایران"بود

معاون سپاه: هدف پایانی داعش "ایران"بود

شنبه 3 مهر 1395 10:43 ق.ظ

 

معاون سپاه: هدف پایانی داعش \

 • معاون سپاه: هدف پایانی داعش \

  کد مطلب: 395045

  معاون سپاه: هدف پایانی داعش "ایران"بود

  تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶

  سردار سنایی راد گفت: ما امروز از جنگ عبور کرده ایم ولی کیست که نداند هدف پایانی داعش "ایران" بود؟ اگر ما این توان را نداشتیم که در سوریه و عراق آنها را زمین‌گیر کنیم، چه بسا امروز باید در کرمانشاه و همدان و حتی تهران و قم با آنها درگیر می شدیم.

  به گزارش میزان، رسول سنایی راد در گفت و گویی، گفت: دام با برآوردی که از وضعیت داخلی ما از جمله ضعف نظامی نظام نوپای جمهوری اسلامی به دلیل محکم نشدن پایه های ارتش و سپاه داشت، تصور می کرد با الهام گرفتن از جنگ شش روزه رژیم صهیونیستی می تواند با یک عملیات شش روزه، کار را یکسره کند؛ صدام با این فکر که نیروهای مسلح ما قوی نیستند، دست به این حماقت بزرگ زد؛ اشتباه صدام این بود که روحیه جهادی برآمده از تفکر انقلابی ملت ایران را پیشبینی نمی کرد.

  وی ادامه داد: هر کشوری که بخواهد حیات داشته باشد و قصد رقابت با کشورهای دنیا را داشته باشد، باید قدرت و توانمندی نظامی و دفاعی بالایی داشته باشد؛ امروز جمهوری اسلامی ایران در چهارراه ناامنی و بحران قرار گرفته، از افغانستان و پاکستان گرفته تا ترکیه و عراق و حتی کشورهای آسیای میانه.

  هدف پایانی داعش "ایران"بود

  معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ما امروز از جنگ عبور کرده ایم ولی کیست که نداند هدف پایانی داعش "ایران" بود؟ اگر ما این توان را نداشتیم که در سوریه و عراق آنها را زمین‌گیر کنیم، چه بسا امروز باید در کرمانشاه و همدان و حتی تهران و قم با آنها درگیر می شدیم.

  کلمات کلیدی : داعش+تروریستهای تکفیری

  نظراتی كه به تعمیق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود.