تبلیغات
پادشاه منم - آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی

آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی

جمعه 16 مهر 1395 03:57 ب.ظ

 

آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی

 • آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی

  آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی یک دستیار تخصصی طب سنتی ایران طرز تهیه خمیر دندان گیاهی برای سلامت دندان‌ها و رفع بوی بد دهان را تشریح کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم, مریم مقیمی درباره راه‌کار رفع بوی بد دهان اظهار داشت: رعایت بهداشت دهان و دندان و اصول حفظ صحت دندان‌ها […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  image_13950714420261

  آموزش تهیه خمیر دندان گیاهی

  یک دستیار تخصصی طب سنتی ایران طرز تهیه خمیر دندان گیاهی برای سلامت دندان‌ها و رفع بوی بد دهان را تشریح کرد.

  به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم, مریم مقیمی درباره راه‌کار رفع بوی بد دهان اظهار داشت: رعایت بهداشت دهان و دندان و اصول حفظ صحت دندان‌ها از مهم ترین نکات است.

  image_13950714420261

  به گفته وی با مسواک زدن مرتب و درمان پوسیدگی‌ها و عفونت‌های دندان‌ها و لثه می‌توان دندان‌های سالم داشت. از منظر طب سنتی راه‌هایی برای تقویت دندان‌ها و لثه وجود دارد.

  مالیدن پوست گردوی تازه بر بُن دندان‌ها، آنها را تقویت می‌کند

  این دستیار تخصصی طب سنتی افزود: مالیدن پوست گردوی تازه بر بُن دندان‌ها، آنها را تقویت می‌کند همچنین می‌توان از مخلوط سرکه نمک و عسل چند بار در ماه بر دندان‌ها مالید که باعث سفید شدن دندان‌ها، بهبود آفت دهان، پاکسازی چرک از لثه و روئیدن گوشت جدید بر لثه می‌شود.

  جویدن کندر نیز لثه را محکم می‌کند

  مقیمی بیان داشت: مالیدن جوشانده گلنار و “مورد” در سرکه بر لثه در تقویت آن موثر است همچنین جویدن کندر نیز لثه را محکم می‌کند.

  وی عنوان کرد: همچنین برای رعایت حفظ صحت دندان‌ها، باید از مصرف شیرینی‌جات و ادویه‌جات و غذاهای تند به میزان زیاد پرهیز کرد. برای رفع بوی بدن دهان باید معده پاکسازی شود.

  طرز تهیه خمیردندان گیاهی

  این دستیار تخصصی طب سنتی درباره خمیردندان گیاهی یاداور شد: گلنار ۲۰ گرم، کندر ۱۵ گرم، سماق ۳۰گرم و تخم گشنیز ۵گرم، همه آسیاب شود و با مسواک تر به پودر آغشته شود و دندان‌ها با آن مسواک شود. این خمیر دندان بسیار برای حفظ دندان و رفع بوی بد دهان مفید است.

  سلامت نیوز

  مطالب داغ