تبلیغات
پادشاه منم - چگونه می وبلاگ خود را به Google News و اخبار یاهو

چگونه می وبلاگ خود را به Google News و اخبار یاهو

جمعه 3 دی 1395 01:48 ب.ظ

 

چگونه می وبلاگ خود را به Google News و اخبار یاهو

 • چگونه می وبلاگ خود را به Google News و اخبار یاهو

  اخبار گوگل و یاهو اخبار بزرگترین خوراکخوان خودکار آنلاین هستند. میلیون ها نفر از معتادان اخبار در سراسر جهان این منابع خبری به صورت روزانه به عنوان خوانده شده. اگر می خواهید قرار گرفتن در معرض عمده و تبلیغات برای وبلاگ خود، گوگل و یاهو که در آن شما می خواهید به.

  شما ترافیک عظیمی را به وبلاگ خود Drive همراه با شما به دست آوردن محبوبیت فوری از خوانندگان در سراسر جهان! این یکی دیگر از راه بسیار خوبی به نمایش گذاشتن تخصص و اعتبار خود را به مخاطبان انبوه است.

  قبل از شما می توانید آدرس وبلاگ خود را ارسال کنید، مطمئن شوید که به ثبت نام برای هر دو یک حساب گوگل و یاهو (ثبت نام یو پی اس رایگان هستند!)

  نحوه اخبار گوگل آثار
  گوگل “می خزد” سایت های خبری و جمع آوری مقالات. سرفصل خزید بر اساس الگوریتم / عوامل خاصی: چگونه اغلب و سایت خاص که در آن داستان به نظر می رسد

  گوگل شیپور خاموشی را به بیش از ۴۵۰۰ منابع خبری انگلیسی زبان در سراسر جهان. هیچ ویراستاران انسانی مرتبط با مقالات انتخاب وجود دارد. آنها تنها در رسانه های خبری آنلاین و ناشران آنلاین است که برای تعیین داستان را به بیشترین شهرت / ارتباط تکیه می کنند. اخبار گوگل شامل خبرها و هشت بخش: جهانی، ملت، کسب و کار، علمی / فنی، ورزش، سرگرمی، بهداشت و محبوب ترین

  . در حال حاضر، اخبار گوگل نمی کند مقالات یک یا RSS قبول / ATOM تغذیه.

  . ارسال آدرس وبلاگ – شما باید برای پاسخ به چند سوال اول قبل از شما ارسال URL خود را. گوگل وبلاگ خود را برای تعیین اگر آن را مناسب برای گنجاندن بررسی. آنها شما را اگر وبلاگ شما پذیرفته شده است اطلاع و یا اگر آنها نیاز به اطلاعات اضافی. آنها نمی تواند تضمین نماید که سایت شما خواهد شد به Google News است

  . اخبار گوگل راهنما مباحث کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای ناشران فراهم می کند.

  نحوه یاهو آثار
  یاهو نیز می شود میلیون ها بازدید کننده به اخبار یاهو در هر روز. اخبار یاهو کار شبیه به اخبار گوگل. می ویراستاران انسانی چیدن از داستان بالا وجود ندارد. داستان اصلی (که شما در صفحه اول اخبار یاهو پیدا) بر اساس شرکای محتوای تولید شده است. داستان جستجوی داخلی از طریق نمایه سازی اخبار یاهو پیدا شده است.

  . با پر کردن فرم منبع اخبار یاهو. یاهو از شما می خواهد برای پر کردن برخی از سوالات اولیه. شما همچنین نیاز به قادر به “زمین” وبلاگ شما. یاهو شما می پرسد که چرا به شما توصیه می وبلاگ خود را به طوری آن را به صدا خوب!

  . اخبار یاهو را تعیین خواهد کرد اگر وبلاگ شما مناسب برای گنجاندن است – آنها با شما تماس خواهد اگر وبلاگ شما پذیرفته شده است

  نحوه وبلاگ شما پذیرش

  این رقابت سختی است در هنگام استفاده از به Google News و. اخبار یاهو، و بسیاری از وبلاگ ها را رد کرد. با این حال، برخی از راهنمایی چاپ و نشر به خاطر داشته باشید در هنگام ایجاد / نوشتن وبلاگ شما وجود دارد.

  . محتوای اصلی – محتوای منحصر به فرد برنده در هر زمان! به یاد داشته باشید را به مطالب خود SEO دوستانه و اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط. هنوز مطالب در وبلاگ خود را تکراری نیست!

  . بیش از یک وبلاگ نویس / نویسنده – مطلب از یک نویسنده به تنهایی این ترفند را انجام نمی – شامل مهمان وبلاگ نویسان / نویسندگان و یا وبلاگ نویس دیگر بپرسید به شما بپیوندند

  ؟؟! زمان پاسخ – زمان پاسخ سرور (رباتها برای صفحات آنها می تواند شاخص به سرعت و بار به سرعت برای خوانندگان نگاه)
  [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] اگر اخبار گوگل وبلاگ شما را پذیرفت، گوگل نشان می دهد اضافه کردن نقشه سایت به وبلاگ شما. با ثبت نام در ابزار وب مستر گوگل و اضافه کردن نقشه از طریق بخش ابزار. این ساده ترین راه برای ترویج ترافیک وب و برای عنکبوت به موثر خزیدن وبلاگ شما است.

  منبع

برچسب ها: چگونه ، می ، وبلاگ ، خود ، را ، به ، Google ،